فاطر رسا نور (نمایندگی رسمی پاناسونیک)

پاناسونیک ، ایده آل برای زندگی


روترمیکروتیک

میکروتیک یک مسیر یاب است که با استفاده از هسته لینوکس ساخته شده است، میکروتیک هم قابلیت نصب بر روی رایانه‌های خانگی را دارد و همچنین به صورت بسته نرم‌افزاری-سخت‌افزاری ارائه شده است. میکروتیک در سال ۱۹۹۵ توسط دو دانشجوی دانشگاه ام‌ای‌تی آمریکا به وسیله نگارش سیستم‌عامل میکروتیک بنیان گذاشته شد .
. روتر برد های میکروتیک Mikrotik کاربری های مختلفی در شبکه ها دارند که از آن جمله می شود به :
-    شبکه کردن نقاط دور از هم با استفاده از پروتکل های Tunneling  و VPN
-    Load Balancing
-    Bandwidth Control
-    Firewall
-    کنترل کاربران تحت شبکه با استفاده از  Hotspotو User management
-    Proxy server
-    File server
-    و مزیت های مختلف دیگر
این روتربرد ها با قیمت فوق العاده مناسب و کارایی عالی در مقایسه با بقیه برند های معتبر جهانی به موفقیت های شگرفی دست یافته به طوریکه در سراسر جهان سهم قابل ملاحظه ای از بازار روترها را بدست آورده است. فاکتور مهم گسترش روز افزون استفاده از این روتربرد ها در کشور ما ایران و خیلی از نقاط دیگر جهان ،تجمیع قابلیت های متفاوت و متنوع بسیار زیاد در یک دستگاه و کیفیت مناسب آن ،در حالیکه قیمت آن در حد بسیار پایین تر از قابلیت های آن ثابت مانده است. شرکت فاطررسانور روترهای برد میکروتیک را به مشتریان خود معرفی می کند این دستگاه جزو مسیریاب‌های قوی و هم رده مسیریاب‌های شرکت سیسکو می‌باشد و دارای ویژگی های منحصر به فرد می‌باشد. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به موارد زیراشاره کرد: مسیر یابی، دیوار آتش٫بی سیم، VPN ، فایروال ، کنترل پهنای باند ، هات اسپات(مدیریت کاربران) و  هم چنین قابلیت Wireless  را در خود گنجانده است.روتر بردهای شرکت فاطررسانور با کارایی بالا و قیمت مناسب و هم چنین خدمات پس از فروش ، پاسخگوی شما  مشتریان گرامی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
روتر
معامله ای مطمئن با اعضای ویژه و دارای نشان! اطلاعات بیشتر

اطلاعات تماس فاطر رسا نور (نمایندگی رسمی پاناسونیک)

آدرس : دفتر مرکزی: ایران-تهران-تهران-منطقه 8-تهران نو - خیابان دماوند - بین چهارراه آیت و خاقانی- روبروی ایستگاهBRT ابوریحان - جنب تالار سفیران - پلاک 499 - طبقه 3 - واحد 4- کدپستي 1647819597

تلفن : 021-77951080, 021-73065000

فکس : 021-73065555

وب سایت : www.pfrnco.com


فروش ویژه سانترال پاناسونیک

 

جستجو درمحصولات

 

شبکه های اجتماعی

ارتباط با ما

موبایل : -

تلفن : 021-77951080, 021-73065000

فکس : 021-73065555

تلفکس : -

وب سایت : www.pfrnco.com